Szeskie Wzgórza

Na sprzedaż grunty o powierzchni 6,60 ha, położone na terenie Szeskich Wzgórz w gminie Kowale Oleckie w powiecie Oleckim. Dla nieruchomości można uzyskać warunki zabudowy siedliskowej ze względu na powierzchnię działki oraz pozostałości zabudowań siedliskowych znajdujących się na nieruchomości.

Nieruchomość położona w zacisznym rejonie Polski północno-wschodniej na Pojezierzu Mazurskim, o niskim stopniu zasiedlenia, na terenie Szeskich Wzgórz, w miejscu dawnego styku 2 wielkich lobów lodowcowych. Działalność lodowców pozostawiła po sobie m.in. Szeską Górę (309 m n.p.m.), na której południowym zboczu znajduje się rezerwat leśny „Cisowy Jar”.

Teren o znacznym zróżnicowaniu terenu, z charakterystycznym wyraźnym garbem oraz licznymi strumieniami. Nieruchomość posiada dwa znaczne wzniesienia pomiędzy którymi przebiega obszerny strumień dający możliwość utworzenia np. stawu. Na jednym ze wzniesień znajdują się pozostałości zabudowy siedliskowej. Na nieruchomości znajduje się spora ilość starodrzewu, który urozmaica teren.

Działka graniczy lasem, co daje bezpośredni kontakt z przyrodą i jest wielkim atutem dla miłośników pieszych wycieczek, grzybobrania, łowiectwa.

Najbliższe miasta – Olecko (25 km), Gołdap (25 km)
Odległość do Warszawy – 275 km, do Gdańska – 360 km

Linia energetyczna
Woda – w drodze
Kanalizacja – konieczność wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków.

Cena 299.000 ZŁ

*cena działki do negocjacji

UWAGA!!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY 0%
PRZY WPŁACIE WSTĘPNEJ 20.000 ZŁ !!!
CIESZ SIĘ WYPOCZYNKIEM NAD MAZURSKIM JEZIOREM JUŻ DZIŚ :)

KUPUJ BEZPIECZNIE – KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! – nr licencji zawodowej 18950. Oferujemy także możliwość wybudowania na wybranej działce domu „pod klucz”.

Zadzwoń zapytaj o ofertę: tel. 506 123 200