Działka z linią brzegową jeziora

Nieruchomość niezabudowana posiadająca około 40 metrów WŁASNEJ LINII BRZEGOWEJ JEZIORA KUKOWINO (pow. 128 ha, 3 wyspy). Położona w sercu Mazur Garbatych w miejscowości Kukówko obręb Leśniki. Malownicze położenie w bezpośrednim sąsiedztwie wielu jezior: Dudeckiego, Przytulskiego, Małego, Kukowino, Zajdy. Nieruchomość o pochyłym ukształtowaniu terenu, w dużej części położona na wzniesieniu, dzięki czemu możemy podziwiać piękny widok na jezioro.

Działka znajduje się na terenie, dla którego obecnie opracowywany jest plan zagospodarowania przestrzennego. W planie tym działka zostanie przeznaczona podbudownictwo jednorodzinne. W sąsiedztwie znajduje się 14 działek rekreacyjno-turystycznych objętych planem zagospodarowania przestrzennego.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową i częściowo drogą utwardzoną. Linia energetyczna przebiega bezpośrednio przez działkę, a wodociąg znajduje się w drodze gminnej. W miejscowości istnieje też system kanalizacyjny.


Nieruchomość posiada około 40 m własnej linii brzegowej jeziora Kukowino z łagodnym zejściem do wody. Jezioro Kukowino nie jest objęte strefą ciszy w związku z czym można korzystać ze sprzętów wodno-motorowych. Dobre położenie ze względu na bliskość do drogi krajowej nr 65 – około 1000 m. Otaczająca natura i jeziora oraz niedalekie położenie od miasta, tworzy idealne miejsce do budowy domu całorocznego, czy letniej posiadłości na Mazurach. Jest to wymarzone miejsce dla osób szukających spokojnego i cichego miejsca.

POŁÓŻENIE Warszawa – 235 km
Białystok – 120 km
Poznań – 517 km
Katowice – 536 km

MEDIA: Prąd – w granicy działki Wodociąg – w drodze W POBLIŻU Szkoła podstawowa, przedszkole – 3 km (funkcjonuje także dowóz dzieci do szkół autobusami gminnymi)
Sklep spożywczo-przemysłowy – w miejscowości (300m)
Kościół – 3 km
Przychodnia, szpital – 13 km (Olecko)
Banki, sklepy sieciowe, administracja – 13 km (Olecko)

Cena 109.000 zł

*cena działki do negocjacji

UWAGA!!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY 0%
PRZY WPŁACIE WSTĘPNEJ 20.000 ZŁ !!!
CIESZ SIĘ WYPOCZYNKIEM NAD MAZURSKIM JEZIOREM JUŻ DZIŚ :)

KUPUJ BEZPIECZNIE – KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! – nr licencji zawodowej 18950. Oferujemy także możliwość wybudowania na wybranej działce domu „pod klucz”.

Zadzwoń zapytaj o ofertę: tel. 506 123 200

kukówko-ogół-1024x731