Dwupoziomowe mieszkanie

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 150 m2 z widokiem na jezioro Kukowino w powiecie Oleckim na Pojezierzu Ełckim. Nieruchomość składa się z dwóch lokali położonych na parterze i poddaszu budynku czterorodzinnego. Każdy z lokali posiada osobne wejście.

Lokal na parterze składa się z trzech pokoi oraz dwóch osobnych toalet. Warunki techniczne pozwalają na urządzenie aneksu kuchennego lub wydzielenie osobnej kuchni z oknem. Lokal na poddaszu składa się z dużej kuchni oraz dwóch pokoi, garderoby i łazienki z kabina prysznicową, umywalką oraz wc. Do lokalu tego wchodzi się z klatki schodowej. Istnieje możliwość połączenia obu lokali poprzez montaż wewnętrznych schodów.

Wraz z mieszkaniem sprzedawane są pomieszczenia gospodarcze, które można adaptować np. na dwa garaże, a także działka o pow. 526 m2 oddalona 100 metrów od mieszkania nad pięknym stawem. Głównym atutem jest położenie w mazurskiej miejscowości bezpośrednio nad jeziorem Kukowino. Z okien mieszkania rozciąga się piękny widok na panoramę jeziora na tle lasów.

W odległości około 200 m od mieszkania znajduje sie zagospodarowana plaża gminna do ogólnego użytku a także siłownia „pod chmurką”. W okolicy znajduje się wiele jezior (Dudeckie, Przytulskie, Zajdy, Małe) i lasów, dzięki czemu oferowane przez nas mieszkanie może stanowić idealną letnią bazę wypadową lub spokojne miejsce do całorocznego zamieszkania.

STAN TECHNICZNY

Mieszkania w dobrym stanie technicznym. Wymienione zostały wszystkie instalacje: centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami, instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. W mieszkaniach wymienione zostały także okna na nowe PCV. Ściany szpachlowane gładzią, malowane farbami w jasnych barwach, na podłogach ułożono wykładziny PCV oraz wykładziny dywanowe. Ogrzewanie lokali odbywa się za pomocą uniwersalnego pieca c.o. umieszczonego w piwnicy budynku.